Taş Evlerimiz

Kaz Dağları'nın eşsiz manzarasına açılan pencereler, yüksek tavanları ve geniş iç mekanları ile taşın sıcaklığını hissedeceğiniz Cabras'ın evleri, sizi kendi köyünüzdeki gibi ağırlamak için bekliyor. Tamamen taş mimariyle inşa edilmiş ve doğadan aldığı ilhamlarla bezeli eşsiz evlerimizde Kaz Dağları’nın büyülü atmosferini ve köy hayatının tüm güzelliklerini keşfedeceksiniz.

Her taşında emek ve sevgi olan Cabras, sadece bir konaklama yerinden çok daha fazlasını sunuyor. Bahçelerinde adımlarken mevsimlerin sunduğu en taze meyveleri tadabilir, kendi bahçenizdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Sabahları en taze havasını solurken, kuş sesleri eşliğinde yapacağınız kahvaltılarla güne mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Evinizin rahatlığında, ancak doğayla iç içe bir deneyim için Cabras her detayı düşündü. Geniş ve ferah odalarımız, taşın doğallığı ile modern konforun buluştuğu tasarımlarla donatıldı. Günün her saati Kaz Dağları’nın ruhunu evlerimizin sıcaklığıyla birleştiren Cabras, seni bekliyor.

Gün boyu doğanın içinde yürüyüşler yapın, berrak gökyüzü altında yıldızları izleyin veya sadece sessizliğin tadını çıkarın. Kaz Dağları’nın sakinliğinde, köy hayatının zenginliğini yaşamak isteyen herkes için Cabras bir kaçış noktası.

© 2023 Tüm hakkı saklıdır yazılı izin olmadan kullanılamaz.