Sık Sorulan Sorular

Otelimizin giriş (check-in) saati 14.00, çıkış (check-out) saati 12.00’dır. Erken giriş ya da geç çıkış seçeneklerinden yararlanmak isterseniz rezervasyon sonrasında otelinizle iletişime geçebilirsiniz.

Evlerimizde ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabileceğiniz tam mutfak, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi, klima, kablosuz internet, jakuzi, şömine, çalışma masası, geniş bahçe ve bahçe mobilyası bulunmaktadır. Bu özellikleri ev çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilir. Konu hakkında rezervasyon sırasında bilgi alabilirsiniz. 

Erken giriş veya geç çıkış işlemleri için rezervasyon sonrası size verilen iletişim bilgilerinden otele ulaşıp talebinizi bildirebilirsiniz. Rezervasyon programının uygun olması durumunda  talebiniz yerine getirilir.

 

Otelimize evcil hayvan kabul etmiyoruz. 

Rezervasyon sırasında bu durumu sistem üzerinden ya da resepsiyon görevlimizle paylaşabilirsiniz. Ek yatak ihtiyacı durumunda konaklama bedeline  ek bir ücret eklenecektir. 

Köy, evlerimiz ve Cabras hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için 0533 024 05 95 telefon hattından bize ulaşabilirsiniz? 

Rezervasyon yaptırarak otelin bar ve restoranından hizmet alabilirsiniz. 


© 2023 Tüm hakkı saklıdır yazılı izin olmadan kullanılamaz.